понеділок, 30 квітня 2012 р.

Lazy power!

Каніікули... Нічого не хочеться робити... Отак валяєшся на ліжку, температура 30ºC, букетик бузку у звичайному стакані пахне на всю кімнату, наминаєш цукерки, подаровані сімейством, читаєш книги і блоги, і все. Ще є два дні канікул, треба понаписувати реферати, зробити декілька презентацій, звітів і аналізів, а таааак не хочеться... Думаю, краще ніж перечитувати по 100 раз одні й ті самі блоги, краще у своєму щось напишу, поки бажання не пропало. А все решта - просто ліньки.
Ні, я більш-менш задоволена собою, хоча можна постаратися і повчити хоча б щось, щоб день був просто прекрасний. Вранці віднесла плівку на проявку (може й засвітила її, але надія вмирає останньою), хотіла забрати книги з бібліотеки, а вона закрита (аааа, панікаааа!), довго дуже гуляла, натерла капітальний мозоль на нозі, поприбирала, тепер збираюся з думками і силами, щоб вийти щось купити їсти, бо нічого корисного нема. Шкутильгатиму, ніжка болить, але я таки вийду, закуплюся, нарву свіжого бузку і просто провітрюся. Відчуваю, що є ризик знову закиснути в гуртязі, а я саме цього й не хочу.
Сорочка, шорти - Bershka
Балетки -Stradivarius

Фото ще з п'ятниці, коли з одногрупницями смажились на сонечку, балакали, фотографувались, гуляли з Катериною на залишках Андріївського узвозу і ласували морозивом.

Годинник - Morellato
Браслети- Stradivarius

Тепер маю ще одну причину любити Троєщину: вся вона цвіте бузком! (і кульбабами :))


Немає коментарів:

Дописати коментар