понеділок, 28 травня 2012 р.

Feels like summer

Ех, сесія... Скоро тебе спекаюсь, Третя Могилянська Сесія... А поки мушу ночі не спати, нервуватися трішки, погано харчуватися (та йдіть ви під три чорти, ремонти дурні, от не можна ж було нам останній місяць по-людськи дожити?!)...
Хоча це й приємні клопоти: збирання речей, пошуки й покупки найнеобхіднішого на літо, планування літа, деякі мрії... Напевно, деякі зміни у плані на червень і липень будуть, але мені і так і так буде добре. Сильний не той, у кого все добре, а той, у кого все добре незважаючи ні на що.
Це ж так прекрасно... Село, родина, річка, ніжні й плавні контури Карпат, морозиво, друзі, хороша їжа, літній одяг, коти, бібліотека, фільми і ... ще щось :) Сoming soon.
А поки мушу їсти довбані крекери, вчити фонетику, писати музейні звіти, пити огидну каву в стіках, бити комариків, слухати музику і це все прямо серед ночі, опівночі...
Літо!!! Я тебе люблю!!! ПРИЙДИ ШВИДШЕ! І викини геть оцю сесію... Я малювати хочу, а не приголосні аналізувати :( Ну от, в мене вже передлітня агонія.
Деякі фото з 25 травня під Комітетами Верховної зРади:Постити серед ночі... Цікаво, дуже цікаво...

Немає коментарів:

Дописати коментар