четвер, 28 червня 2012 р.

Summertime relax

Sorry, today I won't post any outfit as I've been sick these days and still on it. Anyway, I helped to organize some actions and wrote some good materials, so that I feel realized for now :) Oh, and here come my first shoots with my new camera! Well, the pictures look pretty shitty, but I promise I'll learn to take better ones. It's the first time I have a digital reflex camera in my hands and still without understanding a lot of things. But well, It's only the beginning. The weather today is perfect: it's cloudy, calm, so no sun, no heat and no rain (almost)! Maybe, my favourite weather. So, today I post some things you've asked me to shoot.


Вибачте, але сьогодні не буде ніяких аутфітів, оскільки я хворіла останніми днями. Ще не поправилась, але йде до цього :) Хоча я не лежала склавши руки: допомагала організовувати деякі акції, написала трохи хороших матеріалів, які дали ефект, тож дні не пройшли марно.
І ось нарешті довгождані знімки з Нікона! Знаю, виглядають трохи криворукими, але обіцяю виправитися. До цього не мала в руках цифрової "дзеркалки", тож наука дається трохи тяжко. Особливо всі ті кляті технічні параметри... Але нічого, це лише перші дні, незабаром я опаную цей фотоапарат :) Крім тих речей, які мене просили сфотографувати, тут є просто приємні знімки. Щодо улюбленої книжки, то сьогодні ви її не побачите. Я над цим думала, і чогось відразу вирішила, що то така книжечка, яку замало просто сфотографувати, їй треба буде присвятити цілу фотосесію. Якщо швидко добре "осідлаю" своє золотце і хоч трошки фотошопу, вже до кінця літа обіцяю познайомити вас із цією надзвичайною книжечкою!
...сьогодні погода прекрасна: хмарно, сухо, спокійно. Аж жити хочеться. 
О, мало не забула. Вчора ввечері подивилася фільм "Вітер, що гойдає верес". Прекрасний фільм про ІРА, аналогія до відносин УПА-комуняки. Всім патріотам обов'язково подивитися цей фільм! І не патріотам теж, хоча б тому, що естетично фільм не відстає від ідеологічного змісту.
І ще одна дрібничка, але корисно: після того, як зварите компот, остудіть його і додайте трохи меду. І корисно, і надзвичайно смачно. Я тепер фанат компоту з медом. Ніяка кола з ним не зрівняється. Навіть смаком :)
Як казав мій учитель креслення, все складається з дрібниць...

My favourite nailpolishes...
...and my minicollection of them :-D

My first "serious"  lipstick. Althought I haven't used it yet...
The lenses are like eyes. I can observe them for hours...


Have a nice day everyone!
Всім гарного дня! :)

3 коментарі:

 1. гарна колекція, стільки яскравих лачків! до речі, який найкраще тримається? якраз хотіла спробувати колораму, але не знаю. маг взагалі не тримається, хоча кольори в них шалені просто:)

  xx
  Beholder's Inn

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Колорами тримаються довго, так що не хвилюйся :)Плюс я потроху скуповую чи не всю колекцію, вона шикарна))) Маг - то в мене основа, так що волею-неволею його утримуватимуть ще 2-3 шари лаку =D А ще в мене був колись Маг Графіті, але через 2 місяці нерегулярного використання він дивом ЗАСОХ...

   Видалити
 2. I was so excited when I got my first DSLR! It takes a while to get used to, but the results are awesome! And how funny - I just painted my nails a coral color like the one all the way to the right.

  xox

  ВідповістиВидалити