понеділок, 23 липня 2012 р.

І хто нам повірить, що йшли ми на світло?

Computer, please, work. So here comes another outfit post! The little black dress and floral bag are from Stradivarius, necklace and earrings are from Bijou Brigitte and the heels are H&M (I sometimes call it Hitler and Mussolini =)), as some of you know. The heels are pretty difficult to walk on, it's the first time I wear such slim and high heels. Anyways it looks so sweet and girly. Most of these photographs were taken right before the long rainy days. And know what? I simply adore wet gloomy days.

Комп'ютер, будь ласка, працюй. Іще один аутфіт пост. Маленька чорна сукня і квітчаста сумочка - Stradivarius, кольє і сережки з Bijou Brigitte, босоніжки - H&M (або як я жартома називаю - Гітлер і Муссоліні =)). Це вперше я ношу такі тонкі та високі каблуки, тож трохи тяжко на них ходити. Але все одно вони виглядають ефектно і водночас ніжно. Майже всі ці фотографії були зроблені прямо перед грозами, і знаєте що? Я обожнюю такі похмурі і вологі дні. А фотографи мені вічно попадаються дуже криворукі (і вони про це знають), тому фотографії з моєю персоною трохи дуже неграмотні :) Але й за це дякую.
На останній фотографії - наш стікер, наклеєний у Чернівцях зо два-три місяці тому. Дуже приємно, що він і досі там :)10 коментарів:

 1. Your heels look amazing! Very chic! :)

  I have followed you back on GFC now! :) xo

  ВідповістиВидалити
 2. Those heels are beautiful! Great blog ^^
  http://novelstyle.blogspot.co.at/2012/07/take-bow.html

  ВідповістиВидалити
 3. I love second photo what a beautiful cloud like you :)

  ВідповістиВидалити
 4. lovely nude heels and you look lovely in the LBD!
  would you like to follow each other?
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com

  ВідповістиВидалити
 5. є така приказка "якщо ти купуєш собі дзеркалку, це не означає, що в тебе будуть гарні фото. це означає, що у твоїх друзів будуть гарні фото" ;) на рахунок фотографів, тут простіше знайти собі когось одного, і гарненько його навчити приблизно що і як робити:))

  xx
  Beholder's Inn

  ВідповістиВидалити
 6. beautiful photos..love ur necklace..you look so pretty! BTW, thanks for following, I am following you back! Hope you are having a wonderful day!
  -Jyoti
  Style-Delights Blog
  Style-Delights on Bloglovin

  ВідповістиВидалити