неділя, 20 січня 2013 р.

back to blog

Посеред першого семестру як завалили мене справи... Доки протягом тижня кілька людей не попросили мене знову щось писати, і сьогодні переповнилась чаша моєї абстрагованості від блогу і я знову тут :)

Чомусь рідко ношу з собою фотоапарат, майже ніколи, але вчора таки вибралася на Лису гору в Києві, на капище Перуна Чотириликого. Знайти те капище було ой як проблемно... Не стільки капище, скільки правильну гору. Одне слово, не стільки піднімалися, скільки блукали навколо Видубичів з однією прехорошою людиною, аж поки не надибали засніжену дорогу, що вела до капища.

Не буду довго описувати почуття, які мене переповняли на цьому святому місці, посеред "лісу" (все одно було дуже чутно шум міста), скажу лише, що почувала душевне полегшення і радість, гріючись коло вогню у хорошій компанії. Хоч ноги промокли ще на початку нашої "розвідки", я навіть не застудилась :)


Це перший раз ми були на такому прекрасному монументальному  капищі. Я вже писала, що сталося з кумиром Перуна на Старокиївській горі, тому душа рвалася шукати нові місця. Хоча продовжую відвідувати того  (тепер уже обрубок) кумира через те, що на Лису гору довго і тяжко добиратися.
Відтепер постараюся находити трошки часу хоча б раз у тиждень для блогу. А ще давно пора віднести телефон у ремонт, тому що я загубила кнопку "фотокамери", тобто не можу фотографувати на мій найбільш мобільний "фотоапарат". А коли буде зремонтований телефон, тоді і фотографії будуть, і буде про що писати і що викладати.
Гарного всім початку року!Listen or download Кривий танець for free on Prostopleer

Немає коментарів:

Дописати коментар